Lukker 28/11-2024 10:00:00
Stege plade, se foto
Afhentes: Stationsvej 1 5560 Aarup >>SKAL OVERHOLDES (via Google Maps)
Parti div. værktøj m.v.
140 visninger
VAREBIL, NISSAN NV300 1.6 dCi 145. 1st. Indreg: 25-09-2018. Synet: 06-09-2022. Km-tæller viser: 150511.
BUDT 19500,- DKK
Fin og velholdt lift. Altid opbevaret indendør Skyjack SJ8841E - 14,5m
BUDT 34000,- DKK
Ca. 120 Kosteskafter med gevind og defekt ophæng
47 stk. advarsels-kegler, Banana (ubrugt)
Otto Færge (, Cabinetmaker, Denmark, 20th century. ) Cirkulært sofabord af delvist hvidmalet eg, med underliggende hylde. Udført hos Otto Færge. 1940'erne. H. 50. Diam. 75. Litteratur: Bygge og Bo, 1946.
Popcornmaskine, 230V, rød, til både prof og privat brug. Modellen er fødevaregodkendt. Den er udført i en god kvalitet, med autentisk tivoli design. Måler 56x42x76 cm. Tilsuttes 220v-240v/ 50-60hz. Aftagelig teflon belagt gryde som sikre let rengøring. Samtidig er drypbakken og skuffelågen aftagelig og udført i rustfri stål. Ubrugt.
144 stk. LED lys-blomster (ubrugt)
Kai Nielsen (f. Svendborg 1882, d. Frederiksberg 1924) Tre figurer af blanc de chine, hhv. i form af liggende kvinde med barn samt børn med fisk. Sign. Kai Nielsen, kvindefigur ydermere dateret 1912, ene barnefigur med utydelig datering. Udført og stemplet hos Bing & Grøndahl, ene barnefigur stemplet 35. H. 5–11. L. 8,5–18. (3)