Lukker 28/11-2024 10:00:00
Div. Dankort terminal, telefoner, kontor artikler, Se fotos
Afhentes: Stationsvej 1 5560 Aarup >>SKAL OVERHOLDES (via Google Maps)
TOPNØGLESÆT, BATO, 46 dele i kuffert.
Heuer Solunar af stål, Ref. 279.603. Mekanisk værk med automatisk optræk og dag- og datovisning, kaliber 27901. Heuer lænke af stål, omkreds ca. 18 cm. Ø 45 mm. 1970'erne Tag Heuer service-æske og servicebevis fra 2009 medfølger.
Per Kirkeby (f. København 1938, d. sst. 2018) “Himmerlands Kunstmuseum”. Sign. PK 88 og 90. To litografiske udstillingsplakater. Lysmål 59×39,5. (2) Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
6 bts. Clos De L'Oratoire, Saint-Emilion Grand Cru Classé 2018 A (hf/in). Owc.
BUDT 1150,- DKK
Kinesisk hatstand af porcelæn, dekoreret i jernrødt med guder og tjenere. Monteret som bordlampe. Mærket. 20. årh. H. ekskl. montering 28.
WiFi KAMERA Full HD. Tovejs lyd og opkobling til mobiltlf, tablet, PC mv. Rotering og vinkel kan styres fra din enhed IR dioder til natvisning. Str. Ca. 10 x 7 x 8 cm. Ubrugt.
DVR til bil mv. Optager i Full HD og tager billeder op til 12 Mp. Med indbygget batteri og lader til cigarettænder. Ubrugt
13 stk. justerbare gulvdispensere (ubrugt)
Omega Armbåndsur af 18 kt. hvidguld prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 0,80 ct. Mekanisk værk med manuelt optræk. Integreret lænke af 18 kt. hvidguld. Vægt ca. 51,5 g. Omkreds ca. 16,5–17,5 cm. B. 27 mm. Omega æske medfølger.
BUDT 17000,- DKK