Lukker 28/11-2024 10:00:00
Gadesælger. (Mangler en skrue til tvær-pind)
Afhentes: Stationsvej 1 5560 Aarup >>SKAL OVERHOLDES (via Google Maps)
England, Mary, 1553–1554, Sovereign of 30 Shillings 1553, S 2488, F 192
BUDT 240000,- DKK
Bordeaux farvet cafestole 40 stk.
- Sorter grab til lastvognskra ABC Sorter grab til lastvognkran
BUDT 4900,- DKK
Boltreol med 42 rum, B60 x H86 x D12
Bottega Veneta “The Shoulder Pouch” taske af bordeaux læder med hank og et rum med magnetlukning. H. 21 x B. 38 x D. 8 cm. Original dustbag medfølger.
37,5 cm længde 38,5 cm center afstand 15,5 cm. Ubrugt.
14 stk. 250 L procesbeholder, sammenklappelige plastbeholdere. Mål: 60cm x 80cm x 30cm. 16 stk. Transportstel til kasser i rustfrit stål. Mål: 60cm x 80cm x 15cm. OBS venligst se Tillægsbetingelser for denne auktion i vedhæftede PDF fil "Betingelser for denne auktion DANSK" Ved yderlige spørgsmål til maskinen eller auktions betingelserne, kan der rettes direkte henvendelse til Victor Nygaard fra Retrade på telefon +45 53505560. Maskinen sælges kun til virksomheder med dansk registreret CVR-nummer.
Hængelås, 40 stk.
Lille dansk bord af bemalet træ, front med skuffe. Louis XVI form, 19. årh. H. 76. B. 82. D. 57.
4 stk Opvaskekurve 50 x 50 cm H 22 cm, rum opdelt til 25 glas, Ø 90 mm + Trolly til vaskebakker
10 stk. tracker. Virker via bluetooth på telefon. Flere funktioner, du kan f. eks. Få trackeren til at bippe eller finde den via en "radar" på telefonen. Rækkevidde op til 10 meter inden døre, 25 meter udendørs. 5 stk. sort og 5 stk. hvid leveres. Ubrugte
G. L. Lahde (efter C. W. Eckersberg) (f. Bremen 1765, d. København 1833) “Vor Frue Taarns Brand Natten mellem 4. og 5. Sept. 1807, seet fra Landemærket”. Trykbetegnet G. L: Lahde sculpsit. C. W. Eckersberg pinxit. Håndkoloreret kobberstik. Bladstørrelse 38×25.