Lukker 27/11-2024 11:17:00
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC Isopro1 Vac Provac Isolerings su ABC Isopro1 Vac Provac Isolerings suger
BUDT 6250,- DKK
Canada. 1852–1978. God velfyldt samling med mange bedre værdier og meget samlet i nuancer og takninger mv. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
1 bt. Château Cos d' Estournel, Saint - Estephe. 2. Cru Classé 2010 A (hf/in).
BUDT 1150,- DKK
Absorptions køle - Har aldrig været brugt. Century AR-D50L2 - Absorptions køler aldrig brugt / Absorption cooler - Never been used
BUDT 75500,- DKK
Doserblad Avnsø, type A716, B 140 cm, med A-ramme
Bernhard (Benny) Bendixen (f. København 1810, d. Hamborg 1877) Portræt af Elisabeth Vogt f. Holst (1748–1833). Enke efter toldkasserer Henrik Vogt (1744–1803). Usigneret. Olie på lærred. 22×17.
Bamser, ubrugte
IWC Dobbeltkapslet lommeur af 14 kt. guld. Ankergang og kroneoptræk. Støvkapsel af forgyldt metal. Ø 52,5 mm. Uret vejer ca. 103,5 g. Samt urvedhæng af 14 kt. guld. Vægt ca. 14,5 g. 1900–10'erne.
Perlesmykkesæt og lås af 14 kt. guld bestående af armbånd og halskæde prydet med talrige kulturperler. Perlediam. 6 mm. L. 20–35 cm. (2)
ARBEJDSBORD, ombygget.
Traktor ombygget med 6 cylinder motor - Ny malet. - Dual Power. - Oprindelig Ford 7700, ombygget med en cylinder motor. - Tekst på motorhjelm 7710 / Ford 7700 - 4,5 ton - Q Cap - Se Video!
BUDT 37000,- DKK