Lukker 03/12-2024 11:30:00
16 liters akku-rygsprøjte, Trolla (ubrugt)
Afhentes: Mariendalsvej 24A 8800 Viborg (via Google Maps)
Timer: 4040 Årgang: 2007 Kapacitet: 1525 Kg Løftehøjde: 5520 mm
Står i 6740 Bramming. 2 stk. gitter/endegavle og 30 stk. mappeholdere i jern (med plads til 4 mapper i hver). Brugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
VÆGT med digitalt display. Beregner pris ud fra vægt. Max. 40 kg. Med 220V strømforsyning og indbygget opladeligt batteri. Med belyste displays, både foran og bagpå vægt. Ubrugt.
Står i 6780 Skærbæk. Diverse glas - hvidvinsglas, shotglas, ølglas mm. Ca. 100 stk. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
LEGO Technic forest truck Fork Lift (B model nr. 8416). Udgået model. Samlet og derefter sat på hylden (støvet). Det vides ikke, om alle delene er der. Umiddelbart mangler grab og rotorblink. Uden emballage. MOMSFRI
Epiroc ClassicLine Spett för hydraulhammare - Ny / Oanvänd - Längd ca 131 cm - Diameter ca 14,5 cm
1 bt. Château La Mission Haut Brion Grand Cru Classé, Pessac-Léognan 2000
Anton Thorenfeld (f. Svendborg 1839, d. København 1907) En grusvej omkranset af buske. Sign. monogram. Olie på lærred. 22×30.
Safir- og diamantring af 18 kt. hvidguld prydet med ovalfacetslebet safir på ca. 1.85 ct., oval facetslebet pink safir på ca. 1.98 ct. og talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.19 ct. Vægt ca. 4,5 g. B. 17 mm. Str. 55. I.G.N certifikat nr. 35331 medfølger.
Skovvogn Palms 620 6,6m kran Med udskud Rotator og klo Funktions dygtig
Kinesisk figur af patineret bronze i form af Buddha Shakyamuni. Kangxi 1662–1722. Vægt 1154 g. H. 16 cm.