Lukker 03/12-2024 11:30:00
13 stk. automatiske sæbedispenser + 13 stk. bordholdere for do + 3 stk. væghængte askebægere (ubrugt)
Afhentes: Mariendalsvej 24A 8800 Viborg (via Google Maps)
Se billeder
"Sølv" 5armet lysestager 24cm. 14 stk.
Tove & Edvard Kindt-Larsen (f. 1906, d. 1994, Edvard Kindt-Larsen: f. Frederiksberg 1901, d. Gentofte 1982. ) Et par armstole af mahogni. Sæde betrukket med sort skind. Udført hos Sorø Stolefabrik. Udgået og mærket hos Illums Bolighus. (2)
Rigtig flot og veludstyret båd med Garmin GPS og fishfinder. Trailer medfølger. Er serviceret og velholdt. Parat til tursejlads eller fiskeri. Motor 25hk Mercury fra 1997. Startet og lyder sund. Lille kahyt og flere opbevaringsrum. 2 stk. anker. MB Sealine 500 Cabin S71 - Med 25hk motor
BUDT 32000,- DKK
6 bts. Château Latour à Pomerol, Pomerol 2020 A (hf/in). Owc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
BUDT 1700,- DKK
24 stk. div. legetøj, Biobuddi (ubrugt)
1 fase 230/400 trafo på 20kVA fra 2008 selges. Mulig visningsdato etter avtale på forhånd: 27.11.2024 kl: 09:00
Liftene er lige kommet hjem fra et stort projekt og er i funktionel stand. Kan pakkes sammen til at kunne være i en skibs container. De medfølgende kontrol enheder og fastgørelse udstyr kan variere i farve og udformning i forhold til billedern HEFA MST600 - Inkl 27 meter master
1839. Brev fra hafslund til London (pr. Dampbaad). Rammestempel “KIÖBENH. 20 JUN 39.” [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Merete Barker (f. Birkerød 1944) Uden titel. Sign. Merete Barker - 84. Olie på papir. Bladstørrelse 76×64. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.