Lukker 03/12-2024 11:30:00
156 par arbejdshandsker, Granberg 4202 Water Proof str. 10 (ubrugt)
Afhentes: Mariendalsvej 24A 8800 Viborg (via Google Maps)
MOLTRUP (HADERSLEV). Posthornstempel i violet farve på fint brugsbrev via Haderslev 11.1.29 til Tyskland. DAKA +2.000. Attest Nielsen [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Kinesisk 20/21. årh. tuschæske af hardwood med tuschsten, låg med inskription. 16,5×11,5 cm.
Niels Reumert (f. Hellerup 1949) Ansigt. Sign. på bagsiden Niels Reumert 1976. Olie på lærred. 26×28. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Pladevogn/kipbar
Alu. Sækkevoge til transport af stabelstole
1907. Fr. VIII, 10 øre. 6 mærker med fundne varianter i stemplet kvalitet. [ 55 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
78 tuber sekundlim á 20 ml. + 5 tuber 2-komp. expoxy-lim á 24 ml. + dåser kontaktlim á 500 ml. (ubrugt)
12 bts. Château d'Armailhac, Pauillac. 5. Cru Classé 2003 A (hf/in). Owc.
7 stk Fyrtræs Klapborde 180 x 100 cm
- For 20-25 ton - CW40. NB: Har 1 hydraulisk kip-cylinde ABC 200 cm - For 20-25 ton - CW40
BUDT 8250,- DKK
VÆRKSTEDSVOGN, Apex Techseries m/7 skuffer, stort opbevaringsskab i siden. Inkl. værktøj. Ubrugt.