Lukker 03/12-2024 11:30:00
36 dunke lugt-fjerner á 5 liter (ubrugt)
Afhentes: Mariendalsvej 24A 8800 Viborg (via Google Maps)
Anders Moseholm (f. 1959) “Curve No 5”, 2014. Sign. med titel og datering på bagsiden. Olie på lærred. 92×92. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Færøerne. Prov 1940/41. Planche med postfrisk sæt samt 2 stk taloner. [ ** ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 370,- DKK
BUDT 1750,- DKK
Mobilkran som er passet med service og reperationer hele dens levetid. Stærk maskine. Gasvarme i kabinen. Manual og kranjounal medfølger. NB!!! Da maskinen holder på en sikret lokation, skal alle der har med afhentning at gøre, sikkerhedsgodkendes af firmaet. De gældende sikkerhedsregler der er på pladsen skal følges Bantam Telekruiser MS 488 - Koehring kran - Video!
BUDT 43000,- DKK
gevindværktøj
Står i 6510 Rødding. Udlevering er efter aftale. Adresse tilsendes, efter faktura er betalt. Fragt er ikke muligt. Sikr dig, at alt stemmer overens med billede og tekst, når du afhenter.
Passer på Q-Fit hurtigskif JCB 2,35 m - Q-Fit skifte
Kinesisk røgelseskar af af bronze, arkaisk stil, rektangulær form hævet på fire lave fødder. Gennembrudt låg og stand af hardwood. Lågknop af udskåret jade. Sen Qing ca 1900. 10,5×13,5 cm.
BUDT 1650,- DKK
Palle handelsvare, noget er brugt.
Badeværelse underskab, Svedbergs skapa, Skifergrå, 2 softclose låger incl 2 greb. bredde 50, højde 50 cm , dybde 25 cm. Har små tryk I kanterne. Ubrugt.
Gjerstad hurtigfeste G90 Satt på en CAT340 frem til midten på 2022 på grunn av bytte til Oilquick. Årsmodell – 2016 Type - G90 Vekt – 650kg