Lukker 03/12-2024 11:30:00
13 dunke cremesæbe + 1 kasse shampoo (ubrugt)
Afhentes: Mariendalsvej 24A 8800 Viborg (via Google Maps)
Hele Verden. Udvalgshæfter. Junior flyttekasse med udvalgshæfter inkl. bedre fra Danmark, Norge og bl.a. noget Brasilien. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
1 bt. Richebourg Grand Cru, Domaine de la Romanée Conti 2019 A (hf/in).
9 stk Gastro fade, Hvide 53 x 32 x 6 cm
Ca. 50 stk Klapstole i transportbur, med Brugsspor
1904. 2 utakkede prøvetryk (uden portræt) i blåviolet og sort farve [ (*) ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Italienske Io-Lux DIA.SOUND Diamond højtaler/lampe. Kan indstilles i forskellige farver med den medfølgende fjernbetjening, og farverne kan følge rytmen af musikken, som bliver afspillet via bluetooth. Den kan både bruges inde- og udendørs. Kan spille og lyse op til 8 timer. Oplader medfølger. Den måler 22 x 30 cm. Nypris 1.095,- kr. Ubrugt og i original emballage. +MOMS
Emanuel A. Petersen (f. Frederiksberg 1894, d. Farum 1948) Parti fra Sydvestgrønland. Usigneret. Utydelig stedsbetegnelse. Akvarel og blyant på papir. Bladstørrelse 19×33.
Mogens Koch (f. Frederiksberg 1898, d. København 1992) Fire bogkasser med to tilhørende sokler af massiv fyr. Bestående af dyb bogkasse, bogkasse, dyb halv bogkasse samt halv bogkasse. Delvist med messingforede samlingshuller. Udført og mærket hos Rud. Rasmussens Snedkerier. Bogkasser H. 76. B. 38/76. D. 27,5/36. Sokler H. 5. B. 38/76. D. 36. (6)
Bolt med stjerne M 8 x 20, 250 stk.