Parti bor
Louis XVI dragkiste af senere sortmalet træ. 18. årh.s slutning. H. 129. B. 130. D. 60.
Træningsmaskine, til ben / lår, Proof. Stand ukendt
1 bt. Dmg. Château Pichon Longueville Comtesse, Pauillac. 2. Cru Classé 2010 A (hf/in).
LOKOMO BS 380T sikt - Fungerande vid demontering - 3 däckad - Mått ca 550 cm lång 230 cm bred 200 cm hög I överenskommelse med säljaren kan lasthjälp finnas
Nanna Ditzel (f. København 1923, d. sst. 2005) Fritstående skrivebord af teak, sarg med fire skuffer. Model 93–4. Formgivet 1955. Udført 1950–1960'erne hos snedkermester Søren Willadsen. H. 71,5. L. 175. B. 75. Litteratur: Bygge og Bo, juni 1956.
5 bts. Château Gruaud Larose, Saint - Julien. 2. Cru Classé 2005 A (hf/in). Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
BUDT 1700,- DKK
PALLE med Løftesurringer.
Vedligeholdelsesmaskine til kunstgræs. - Kunstofgræs maskine til udfyldning eller genopfyldning eller pleje af syntetiske græstæpper. - kun brugt få gang ABC Bellon Mit BM 20 - Til kunstgræs / for artificial grass
BUDT 23500,- DKK
Pierre Alechinsky (f. Bruxelles 1927) Komposition. Sign. Alechinsky, 100/150. Litografi i farver. Bladstørrelse 21 ×14. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
BUDT 1650,- DKK