Parti ubrugte Bacho reservedele
miu miu “Lux Tote” taske af sort læder med gyldne beslag, to hanke, et rum med knaplukning med en indvendig lynlås lomme og sort læderfor. H. 30 x B. 42 x D. 15 cm.
76 Dele Bosch tilbehør, mange betonbor, savklinger, rundsavs klinger og meget mere
Parti div. konus Bor
Danmark. 1940–2011. Postfrisk samling og tæt på komplet i perioden. Også et par få ældre udgaver. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Betjeningsknap Geberit, bredde 24,6 cm, højde 16,4 cm. Støbt zink. Ubrugt
Travers kran Teleskopisk kran arm for å løfte pumpe eller annet tungt ut fra pumpehus. Har aldri vært montert, men er lagerslitt. Anslagsvis 500kg løftekapasitet. Følger ikke med noe talje.
6 stk håndsyet læderfodbolde vejl. pris op til 299kr pr stk ( Modelfoto)
Stor FRD grab. Der er brugsspor, steder ned slid og afskalninger. Funktionsdygtig ved sidste anvendelse, har stået stille en års tid. Ikke testet ved gennemgang.
Tærteforme 29 cm. ca. 12 stk.
4st däck på fälg 23,3 R25 Varit monterade på CAT 962H
Isfjerner 12 stk, bemærk 1 liter i hver flaske