1 rl. 50m ubrugt gasslange
Preben Wölck (f. Nykøbing Mors 1925, d. 2000) Uden titel. 1947. Sign. Wölck 47. Olie på lærred. 95×71. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
BUDT 2300,- DKK
BAKKAMERA SÆT med bakkamera med IR dioder samt 7" farveskærm til 12-24 volt, inkl. Fj. Betj.. Trådløs overførsel af signal. Ubrugt.
Poul Henningsen (f. Ordrup 1894, d. Hillerød 1967) “Stammekrone”. Tre-armet lysekrone med forkromet stel, 2/1 skærme af flerlags opalglas. Udført hos Louis Poulsen. Diam. 60.
Ingen beskrivelse
Klippebord er slebet ned og malet ved professionel maler. Lejer og remhjul er skiftet efter behov. Nye knive i klippebord. Stærk maskine som kan klare store arealer. Sikkerhedsbøjle medfølge Ferris IS2500 - Video!
BUDT 44000,- DKK
Funktionsdygtig. Starter og kører. 4-hjulstrukket. 204HK Automatgear: Dsg7 Årgang: 2017 Med træk. TEKNISK TOTALVÆGT: 3025 kg TOTALVÆGT: 3025 kg KØREKLAR VÆGT: 2285 kg (Minimum) VOGNTOGSVÆGT: 5300 kg VÆGT AF PÅHÆNGSKØRETØJ: 2500 kg (Med bremser) 750 kg (Uden bremser) Indvendige kassemål: 280x160x134cm Lige blevet klargjort. (15/11-24) Reg attest medfølger. Nummerplade bliver pillet af eller omregistrering ved afhentning.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Caterpillar 907H - Vægt / weight 5,8 Caterpillar 907H - Vægt / weight 5,8 ton
BUDT 141000,- DKK
5 bure eller bigbags brænde. Blandet træ og delvist tørret. Kløvet. Ca. Max længde 30-35cm. Ca. 5 m3. Sælger kan læsse.
Olietryk tester 0-500 PSI/35 Bar. Inkl. Div. Adaptere. Ubrugt