1 hydr. Cylinder ubrugt, 50x30x 940 total
1870. 2 sk. linietakket 12 1/2. Pænt centreret stemplet mærke med fin takning. Ganske lille rep. i SØ-hjørnet. Attest Møller AIEP [ 16A ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
1912–1915. Posthus, 5 kr. brunrød. Vm. III+IV. 2 mærker med variant “KJØBFNHAVN” [ 67x,81x ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
VAREBIL, RENAULT MASTER 150.35 L3. 1st. Indreg: 02-06-2014. Synet: 16-11-2023. Km-tæller viser: 167651. Evt. med plader - gebyr på 300 kr. Se betingelser punkt 15.
BUDT 13500,- DKK
PROJEKTØR, 2 stk. 50 watt LED Projektør, vandtæt. Ubrugt.
Fremstår som ny. Er gennemgået af fabrikken og CE godkendt igen. Komplet service og inspektion udført. Denne lift er fremstillet til at reducere trykket på underlaget, samt være alsidig i brug og funktioner. NB: Se vedhæftet brochure og datablad for mere information. Kan køre igennem en døråbning på 90 cm x 1,98 cm, har en imponerende rækkeviede og højde. Fjernbetjening. 4 x 4 wheel drive. Justerbar akel afstand. Automatisk stabilitet og outreach kontrol. Genemmenprøvet og klar til bru Falcon FS 420 Wheel - 42 m
BUDT 300000,- DKK
varmekanon diesel 40KW med aftræk
Funktionsdygtig. Forøger vandtryk på 16bar. Motor: Honda gx390 13hk
Hel og Halvpaller, 25 stk Hel EUR paller + 12 stk. Halvpaller
Vandslangerulle, 20 meter med automatisk oprul. Ubrugt
1851. 4 RBS FERSLEW 1B. Plade I, nr. 52 med uretoucheret bundmønster og retoucheret krone. Flot eksemplar. Attest Nielsen [ 1 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Stor barok lysekrone af Böhmisk glas, profileret stamme, otte snoede lysarme, talrige lysspyd behængt med prismer. Sammensat af forskellige dele, 18. årh.s første halvdel. H. 140. Diam. 95. Proveniens: Dansk herregård på Sydfyn.