Lukker 04/12-2024 17:06:00
Hermès “Sac A Depeches” mappe af bordeaux læder med gyldne beslag, kort hank og to rum indvendigt. H. 19 x B. 39 x D. 7,5 cm. 1997. Original æske medfølger.
Container som er ombygget til pavillion med frokoststue, bad og toilet. Kan læsses op med kroghejs. ABC Container pavillion
3 stk. pallet med diverse kæder og taljer, heri blandt flere Tirfo ABC 3 stk. paller med diverse kæder og taljer
200W Kraftig LED Ufo-lampe med loft beslag til kædewire. 220V. Ubrugt.
HÅNDLOKKER med luft tilslutning.
Carl Henrik Jensen (f. Frederiksberg 1929) Komposition. Sign. på bagsiden Carl Henrik O. 64, juli 64. Olie på lærred. 56×50. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Kæmpe parti julepynt 3 kasser.
Står i 6740 Bramming. 3x Zyxel poe-12hp adapter 1p 30W. 2x er uåbnede og 1x er brugt og uden emballage. Microsoft WinXP Pro DA x/SP2c 1pk DSP OEI CD. Har stået på lager længe og fungerer umiddelbart. Oprydning. +MOMS
Et par tanzanit- og diamantørestikker af 18 kt. hvidguld hver prydet med dråbeformet tanzanit på i alt ca. 2.27 ct. og talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.90 ct. L. 4 cm. (2)
Kaffemaskine Daalderop Professionel 40, med tappehane, til 40 kopper, 220V, i transportkasse
Harbo Sølvsten (d. 1980) Armstol med stel af teak på meder, sko af patineret messing, betrukket med patineret sort skind, løs sædehynde betrukket med stribet uld. Udført hos I. C. A. Jensen. 1950'érne.
1 kasse med i alt 24 pakker á 5 stk. plastopbevaringsbokse. I størrelserne 160, 300, 550, 1000 og 1500ml. Godkendt til mikroovn, opvaskemaskine, frost og fødevarer. Nypris 49,95kr. pr. pk. Ubrugte og i original emballage. Fra dansk grossist. +MOMS