Lukker 04/12-2024 17:12:00
Boltskrue 6 x 80 mm, med firkantet hoved, samt tx 30 - ca. 400 stk.
1901. ESSAYS. Planche med private forslag til 4 og 8 øres frimærker, fremstillet i anledning af 50 året for udsendelse af de første danske frimærker. Udført af kunstneren Alfred Jacobsen. I alt 9 stk. med design som 2 og 4 RBS. Ekstremt sjældne. Ex. Lasse Nielsen [ (*) ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Minjung Kim (f. Sydkorea 1962, bosat i Italien) “Red light”. Stemplet og sign. Kim 2000. Mixed media på papir monteret på lærred. 75×114. Proveniens: Galleri København, København (etiket på bagsiden). Proveniens: Privatsamling, Danmark. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Brusesæt Hansgrohe myselect E vario sæt, 3 stråletyper, håndbruser ø 110 cm, Isiflex bruseslange, Brusestang og holder, mål se billedet, justerbar højde og bruseholder. Ubrugt
T 400 TECNA Hydraulik hammer. Passer til 5 tons maskine. Med Hydrema skifte. Hydraulik hammeren er fra årgang 2022 Olie flow 70 - 100 Liter /min Input power 22 KW Working tryk 100 - 140 bar. Virkelig fin hydraulik hammer.
Træningsstativ med klatrestige i letmetal
Royal. 2 flyttekasser med royale samlinger i album fra Nordfrim. inkl. mange møntbreve med pålydende over 2800 i mønter alene. [ ** ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Smuk armbånd 18K forgyldt med hjerter indsat Zirkonia
Ca. 110 stk. opvaskebørster (ubrugt)
2 bts. Vieux Château Certan, Pomerol 2016 A (hf/in). Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Målebånd i display 24 stk og 2 stk nødlamper med holder ubrugt
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC HMF Wirehejs Scania chas ABC HMF Wirehejs Scania chassis