Lukker 04/12-2024 17:15:00
Kinesisk medicinskab/skuffedarie, Yaoxiang, af zitan og hjørnebeslag af messing, invendigt med seks skuffer med små ruyi formede trækhåndtag. 18. årh. H. inkl. håndtag 35 cm. L. 37 cm. D. 26 cm. Provenance: The property of a gentleman.
Gallakjole fra ophørt butik str: 40 vejl pris 1500kr , ubrugt
BUDT 3015000,- DKK
5 bts. Gratius, Il molino di Grace, Toscana IGT 2008 A (hf/in). Oc.
Hydruliske bremser virke Bala Agri Husqvana vogn TK1512
BUDT 30500,- DKK
ca 25 ure, ubrugte, batteri udskift må påregnes
sortiment med kontakter, spoler mm.
1929. Rundskuedagen 1929, 5 øre, brun og 10 øre, grøn. Komplet sæt i postfriske 6-blokke. Attest Møller PRAGTOBJEKTER [ 28–29 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
9 bts. Château Latour, Pauillac. 1. Cru Classé 1990 A-A/B (bn). Sourced from a temperature controlled cellar
BUDT 23000,- DKK
Automatisk baglåge, hydraulik tip cylinde ABC Tip lad - Sætte tip lad til trækker
BUDT 14500,- DKK
17 visninger