Lukker 04/12-2024 17:33:00
Chanel “Medallion” taske af quiltet beige Caviar læder med gyldne beslag, to hanke, en udvendig baglomme, et lynlås rum med to indvendige lommer og beige læderfor. H. 26 x B. 33 x D. 14 cm. 1996–1997. Carte d'authenticité medfølger.
2 ens gearmotorer udv 11,21:1
Boltreol med 42 rum, B60 x H86 x D12
- Undervogn skiftet og har kørt mindre end 700 timer. - NB ! Bemærk GPS medfølger ikke. Komatsu PC138US-10 - 14 ton - Rotortilt!
BUDT 269000,- DKK
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Volvo XC90 D5 A Volvo XC90 D5 Aut.
BUDT 19250,- DKK
Kay Christensen (f. Hellerup 1899, d. Rude 1981) “Glasset i vindueskarmen og tinsoldaterne”. Sign. Kay C. Olie på lærred. 47×55. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Dansk møbeldesign Club chair med ben af bejdset bøg, sømbeslået med cognacfarvet patineret skind. Sædehynde med grønt velour. 1940–50'erne.
1905. Chr. IX, 5 øre, variant “PLET BAG ØJE”. Stemplet eksemplar. [ 52 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
METAL ARBEJDSBORD, Måleplan.
LADBY. Bedre stjernestempel på brevkort frankeret med 5 øre Frederik 8. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Velholdt og velfungerende lysmas Wacker Neuson LTC4L
3 spande maskinopvaskepulver + 2 dunke flydende maskinopvask, Cleanline á 3 kg. + 5 poser groft filtersalt (ubrugt)
Køkkenbord med skabe i rustfri stål. Se mål på foto)