Lukker 04/12-2024 17:51:00
Louis Vuitton “Speedy 25” taske af gult Epi læder med gyldne beslag, to hanke, en udvendig sidelomme og et lynlås rum med en indvendig lomme. H. 20 x B. 27 x D. 15 cm. 1995.
Medfølger pakkaggregat se bilder. Alle servicer fulgt. Motor starter og går, men feilsøking fra autorisert verksted viser at pumpefordelingskasse mellom motor og hydraulikkpumpene er ødelagt. Kan være pumpen har skjært seg. Usikker årsak til stopp. 20 timer igjen til neste service. Bremser er frigjort for enkel pålessing for transport. Utover dette er det ingen andre kjente feil/mangler, men selges som rep objekt.
28 dunke destilleret vand á 10 liter (ubrugt)
Canvas-tryk, måler 80 x 120cm Butikspris 399,95kr - 899,95kr - dame
Alt er klar til Studenter kontro ABC Veksellad - Studenter kørsel indrettet 24
BUDT 10500,- DKK
Tyskland, Württemberg, Friedrichordenen, kommandørkors i guld og emalje, 1870–1918, 53 mm x 56 mm, uden stempler
South Sea perle- og diamanthalskæde prydet med South Sea perler og diamantlås af 14 kt. hvidguld prydet med talrige brillant- og prinsesseslebne diamanter. Perlediam. 12,0–16,7 mm. L. 52 cm.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk VA 2718B4 - Lasteevne / Capacity 2.700 kg - Maskintrai VA 2718B4 - Lasteevne / Capacity 2.700 kg - Maskintrailer
Ravsmykkesæt bestående af to par ørestikker af metal hver prydet med rav og en halskæde prydet med talrge rav perler og lås af metal. Ørestikker L. 6–17 mm. L. 62 cm. (5)
Et par diamantørestikker af 18 kt. rosaguld hver prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.36 ct. Farve: H. Klarhed: VVS. B. 6 mm. (2)
Ass. 18mm kobber pres
Stålstik. Planche med 2 stk. 20/15 øre den gode type IIa, 4 stk. 6/8 øre type I samt 3 stk Rundetårn med varianten “Bombe” samt 6 stk. prøvemærker. [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
10 stk Barstole, Brugte