Lukker 04/12-2024 19:29:00
Ametyst- og diamanthalskæde af 18 kt. guld og hvidguld prydet med otte oval facetslebne ametyster på i alt ca. 6.35 ct. og talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.35 ct. Vægt ca. 30,5 g. L. 45,5 cm. Æske og certifikat medfølger.
Dronning Margrethe II gravør tegning nummer 485 ud af oplaget på 500. ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Meget fin traktor med kun 191 timer!. Er som ny !!! Med GMR Stenballe ca. 1,5m fejekos Kubota L2-452 - 2 ton - Kun 191 timer - Only 191 hours
BUDT 183000,- DKK
7 stk Køkkenbordplader alle med håndvask, forskellige Farver og mål op til 300 x 120 cm, nogle med ridser og mangler samt transportskadet, Kom til Eftersyn
BUDT 5100,- DKK
Profil jerns valse Roundo R 3 14 C Maskinen starter og virker. Produceret i årgang 1991 Funktionsdygtig maskine ,ikke meget brugt, yderst velholdt, komplet.
Ca 65 Gevindstænger M20x575
Radiator Purmo, 1 stk 50 cm høj og 50 cm bred, 2 stk 50 cm høj og 40 cm bred, enkelt med lameller, med beslag. Ubrugt
Fremviser lærred 100" med elektrisk motor,220V. Ubrugt.
Celine Taske af beige monogram kanvas og rødt lakeret læder, gyldne beslag, to hanke og et rum med tre indvendige lommer og brunt stof for. H. 21 x B. 28 x D. 14 cm. Kort medfølger.
Solar gadelygte, 500 watt. LED med indbygget batteri og solcelle. Bevægelses sensor og fj. Betj. Ubrugt