Lukker 04/12-2024 19:56:00
Perle- og diamantbroche af 14 kt. hvidguld prydet med kulturperle og to old-cut diamanter. Perle diam. 6,8 mm. Vægt ca. 4 g. L. 6 cm.
Per Arnoldi (f. København 1941) Komposition, 2005. Sign. med datering på bagsiden. Olie på lærred. 40×50. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Per Kirkeby (f. København 1938, d. sst. 2018) Komposition. Sign. PK 94, 156/500. Litografi i farver. Bladstørrelse 76×54. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Niels Erik Skovballe (f. Herlufsholm 1945) “Orange partly peeled”. Sign. monogram 2020. Olie på plade. 19,5×30,5. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk West-Technik S West-Technik S 800
BUDT 21500,- DKK
Redskabsbærer NB ! Hydromann P 170 saltspreder og den hydraulisk Stensballe kost 130 cm vist på billederne, medfølger IKKE i købet Kärcher Mic 50 Advanced
BUDT 75000,- DKK
Rawlplugs 10 x 60 mm, 500 stk.
Ege tæppefliser. ReForm Memory ECT350 IT. Ochre. 2 kasser af 4,147 m2 pr. kasse. Total ca. 8,3 m2. Ubrugt og restparti, i original emballage + MOMS
TopCon Hiper gps GNSS med Tesla handdator och tillbehör i plastväska.
Sorteringsverk Powerscreen Chieftain 1800 Timmar 11982 enligt mätare Motor Deutz BF4M1012C Effekt 82kW, 109Hp Vikt ca 35000kg Transportlängd inkl dolly 21,5m Bredd 3400mm Höjd 5500mm Har varit i drift och fungerade Motorn har körts med mobil dieseltank ( ej använt befintlig tank på maskinen) Bränsle ledning saknas. Demontering och lastning sköts av köparen, Se mer info i bifogad Pdf
Royal Swiss Køkkensæt, 20 dele. Bestående af 5 gryder i forskellige størrelser med låg, 1 pande med låg, si indsats, køkkenredskaber samt grydelapper. Virker også til induktion. Perfekt sæt til køkkenet. Ubrugt og i original emballage + MOMS
BALLING og HOLBÆK. Stjernestempel på 2 postkort. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×