Lukker 05/12-2024 18:00:00
Cartier Tank Vermeil af guldbelagt sølv, Ref. 113239. Quartz værk. Brun krokodillerem med c-spænde af guldbelagt sølv. Ø 23×30mm. 1993 Cartier æske, certifikat og manual medfølger
Brandslange 20 meter med 3" stortz koblinger. Ubrugt
BUDT 5600,- DKK
Kædetalje 1.5 tons x 3 mtr kæde. Ubrugt.
MATRIALESKAB/VÆRKSTEDSSKAB med nøgle. 133. MÅL H192xB1000xD420 cm
Dewalt bor og stiksavsklinger samt bitsæt
Schmidt strøer selges. 12 kubikk.
Et par små italienske rokoko spejl i rammer af forgyldt træ. 18. årh.s anden halvdel. H. 59. B. 27. (2)
100 stk div. retro metal-skilte, ass. af 50 modeller. Måler fra 13cm til 51cm
Hans Hansen (f. Skelby 1769, d. København 1828) Portræt af Frederik Siegfried Vogt (1777–1855). Usigneret. Olie på lærred. 35×27. Frederik Siegfried Vogt var dansk chargé d’affaires i Napoli. Vogt blev i 1846 gidt med billedhuggerinden Emilie Adelgunde Vogt f. Herbst (1811–1892).
PERSONBIL/ 9 prs BUS - lille kørekort, VOLKSWAGEN CARAVELLE 2,0 TDI AUT. 1st Indreg: 01-04-2011. Synet: 01-05-2023. Km-tæller viser: 451807. Evt. med plader - gebyr på 300 kr. Se betingelser punkt 15. Lang model med træplader i bag til evt. seng. T-rem skiftet 06-2023.
BUDT 35500,- DKK