Lukker 05/12-2024 18:26:00
TAG Heuer Armbåndsur af stål og guldbelagt stål. Ref. WD1422-DO. Lænke af stål og guldbelagt stål omkreds ca. 17 cm. Ø 29 mm. Quartz.
BRØDKNIV, 21 cm knivblad, udført i 67 lags Damaskus stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte af pakkatræ. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto
2 hydr. Cylinder ubrugt, 70x50x 570 total
ubrugte luftventiler for el
Moland 13,5mm Kvalitets trægulv 128,5m2. nyt og ubrugt, i original emballage lakeret i UV Mat lak Sælger tilbyder at være behjælpelig med at arrangere transport med ekstern transportør. evt. transport afregnes direkte med sælger. Sælger kan læsse objektet.
BUDT 13500,- DKK
Entreprenadhjul som använts på Volvo L60H Märke: Techking Modell: 20,5R25 Snow Antal: 4st däck och fälg Skick: har brukats en halv vinter, inga kända fel Övrigt Eventuell Lasthjälp finns på plats
5 stk fejemaskiner 3 stk Ferrari 1 stk bertolini 1 stk bcs Alle defekte 1 stk saltvogn epoke
Grækenland. ca. 1861–1983. Samling i 2 tykke indstiksbøger med flere bedre værdier og sæt iblandt. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Realisation. Oprydningsparti i 3 store flyttekasser med bl.a. en del postfrisk materiale m.m. ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×