Lukker 01/12-2024 18:30:00
BUDT 3300,- DKK
ALUKAR, 1200x800 mm. Vægt 65 kg.
Ole Ring (f. Baldersbrønde 1902, d. Køge 1972) Skarpt sollys på en gårdsplads en sommerdag. Sign. Ole Ring. Olie på lærred. 27×40. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Toro uden klippeborde. Oliemotorer medfølger og er funktionelle. Toro Greenmaster 3250D - Video!
METAL FRÆSER, PEDERSEN.
VILDTKAMERA med 2" farveskærm. 2.7K Video eller billeder op til 58 mp. Med IR dioder til natoptagelse samt bevægelsessensor. Bruger SD-kort og AA-batterier, eller USB-strøm. Ubrugt.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk JCB 437HT T4 - 15 JCB 437HT T4 - 15 ton
BUDT 151000,- DKK
Palle handelsvare
7 stk Fyrtræs Klapborde 180 x 100 cm