Lukker 01/12-2024 18:36:00
Rigtig smart mobilt badekar med afløb, hvid. Mål H61xL91,5xB53 cm. Passer perfekt til større børn og små voksne. Meget let, og nem at flytte på. Kun brugt få gange. Fremstår som ny. MOMSFRI
Ca. 25 stk. Magni hylder (minus skruer) (oplyst udsalgspris pr. stk. 399,95 kr.) (ubrugt)
Bordplade rustfri stål på spånkerne ca. 60x240cm.
Til krog og wirehej ABC 20" - Container til mandskab
BUDT 10750,- DKK
TOPNØGLESÆT med 171 dele, Bearsafe. Ubrugt.
Dansk empire spillebord af mahogni med massiv opklappelig plade og tilspidsede ben. Ca. 1820. H. 78. B. 88. D. 43/86.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Massey Ferguson 7030 - 30" Skæreb Massey Ferguson 7030 - 30" Skærebord
BUDT 28500,- DKK
23 stk Opbevaringskasser med låg, L 58 B 39 H 42 cm, 80 liter, nogle mangler lukketøj, med brugsspor
LED lampe 100W 6500K. 220V. IP65. Med beslag til montering.
DÆK/FÆLGE. 4 stk. Goodyear str. 215/65 R16C.
BUDT 225,- DKK