Lukker 01/12-2024 18:45:00
Havepejs i metal. 62x62x112 cm. Ubrugt og i usamlet + MOMS
MOTORCYKEL, SUZUKI GSX 600 F. 1st Indreg: 13-05-1998. Synet: 09-07-2019. Km-tæller viser: 78948. Registrerings attest eftersendes.
PERSONBIL, CHEVROLET NUBIRA 1,6 STW. 1st Indreg: 11-03-2010. Synet: 11-10-2023. Km-tæller viser: 247237.
BUDT 4000,- DKK
Omega Seamaster De Ville af guldbelagt stål og stål. Mekanisk værk med automatisk optræk. Sort læderrem med c-spænde af stål. Ø 34 mm. 1960'erne Klarlund pose medfølger.
Tibetansk thangka med blå Mahakala omgivet af flammende mandorla, stående på to menneskekroppe, holdende en offerskål i form af et kranium i den ene hånd. Farvepigment på lærred. 19. årh. Lysmål 108×79.
Halmudlægger Aalborg Maskinfabrik, ikke afprøvet.
God kornblæser. Har lige været startet op. Ø 300mm rør tilslutning. Kraftig model. ABC Søby TLR 4,0 - Blæser / Blower
PANDETERMOMETER, måler temperatur på et sekund. Ubrugt
Jan Christensen (f. Aalborg 1956) “Landskab”. 2024. Sign. monogram; sign. med datering på bagsiden. Olie på lærred. 80×100. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Plyfa trækasse B57 x L40 x H19, mangler håndtag
Parti bor