2 visninger
Lukker 28/11-2024 08:22:00
Beskrivelse:
Skal sprøjte kontrolleres og opgraderes, sprøjte bredde 20 meter, - NB! Traktor medfølger ikk Danfoil 1065
BUDT 8250,- DKK
Afhentes: Zone 2 Midtjylland (via Google Maps)
Besøg auktionen
Andre interessante genstande
Rørskåle Tubolit Ø48 x13 mm. 28 stk a 2 meter. Ø60 x 13 mm 3 stk a 2 meter. Ubrugt
dage
timer
min
6 visninger
BUDT 100,- DKK
AFSLUTTET
BATO VÆRKTØJ. Skruetrækker sæt samt 2 stk. Tangsæt.
8 visninger
BUDT 0,- DKK
Ca. 81 stk Aroma Middagstallerkener 26 x 26 cm
Gucci Lille taske af brunt monogram kanvas med mørkebrune læderbesætninger, gyldne beslag, kort justerbar hank og et lynlås rum med mørkebrunt stof for. H. 13 x B. 26 x D. 4 cm.
5 visninger
BUDT 1100,- DKK
1 stk Gasblæser / Varmekanon, med gasregulator 220V
7 visninger
BUDT 200,- DKK
Ib Eisner (f. København 1925, d. 2003) “Kapervogn Efterår”. Sign. Ib Eisner Olie på lærred. 70×80. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
1 visning
BUDT 1500,- DKK
“Frugtstellet” frugttallerkner af porcelæn med gennembrudt bort, dekoreret i farver og guld med frugter. 429/3584. Royal Copenhagen. Diam. 22,5 cm. I kasse af teaktræ. (12)
time
4 visninger
12 stk. softgun-gevær (ubrugt)
dag
BUDT 600,- DKK
Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010) “Le grand oiseau familier”. Sign. Corneille 77, E/A. Radering. Bladstørrelse 76×56. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
BUDT 1050,- DKK
Selger en fendt farmer 307 turbo 4 wd for bonde grunnet overgang til annen maskin. Mens traktoren har vært i selgers eier har den fungert plettfritt. Selger opplyser at toppakking nylig har blitt skiftet og har tatt oljeslift/servicer på eget verksted. Merknader: - liten elektrisk feil. Oljetrykkslampe lyser men er elektrisk feil og motoren fungerer som den skal.
BUDT ?,- DKK
Peder Evald Madsen (PEM) skitsetegning. Måler 32 x 24 cm. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
Chanel “Full Flap” taske af quiltet sort læder med gyldne beslag, kædehank, et rum med en indvendig lynlås lomme og bordeaux læderfor. H. 15 x B. 24 x D. 6,5 cm. 1997–1999. Original æske, dustbag og carte d'authenticité medfølger.
3 visninger
BUDT 16500,- DKK