Lukker 28/11-2024 08:26:00
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Kongskilde Germinator Kongskilde Germinator 3M
BUDT 22500,- DKK
Værktøjskuffert med 550 dele inkl alt. Diverse værktøj og tilbehør. Ubrugt.
- Den er næsten som ny da den altid har stået indenfor i en ha ABC Gennemgangs badevogn
BUDT 17000,- DKK
Mandskabskurv 2,5 meter bre JLG 860 SJ - 28 m
BUDT 220000,- DKK
Gasgrill mrk. Backyard Burner. Robust grill med 3 brændere og 1 sidebrænder. Under grillen er der praktisk opbevaringsrum med dobbelt døre. Grillen transporteres nemt på 4 hjul. Ubrugt.
Harald Engman (f. København 1903, d. sst. 1968) “Fagre nye verden” (Universel Nyordning), 1941. Sign. Harald Engman. Olie på lærred. 61×55. Udstillet: “Hjælp! jeg er samler”, Birte Inge Christensen og John Hunov's samlinger, Randers Kunstmuseum, 15. januar - 20. marts 1994, kat. nr. 48. Proveniens: Birte Inge Christensen og John Hunovs samling. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
BUDT 23000,- DKK
2010 CITROEN BERLINGO 1,6Hdi Innbyttebil Stått en stund og EU er utgått Starter og går fint Nytt dieselpartikkelfilter Ny clutch for ca 2 år siden Kjente feil er ..knekt fjær høyre side foran Div. bulker..se bilder Defekt baklampe Selges som rep.objekt
Kokkekniv, 21 cm knivblad, udført i 67 lags Japansk Damaskus stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte i ebonywood. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto
Står i 6780 Skærbæk. Alt i rummet - træ, greb, gamler låger, kasser, spade, gammel dør, tønder, dæk, stige, spand. mm. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
Hele Verden. Parti i 4 flyttekasser med mange indstiksbøger samt en del udvalgshæfter mv. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Emanuel A. Petersen (f. Frederiksberg 1894, d. Farum 1948) Parti fra Kagssinguit, Godthåb. Sign. Olie på lærred. 30×48. Proveniens: ABR auktion 249, 1970 nr. 446.
1000 liters marksprøjte. Hydraulisk bomsammenfoldning. Eurofoil forstøver Danfoil Airboss 24/EAB - 24 meter