Lukker 28/11-2024 08:26:00
God såbedsharve som passer til de fleste jordtyper. HE-VA Doublet Record Euro-Dan - 7 m
BUDT 26000,- DKK
Afhentes: Zone 4 Fyn (via Google Maps)
STORE SKRUESTIK af ældre dato.
Står i 6740 Bramming. 3x Zyxel poe-12hp adapter 1p 30W. 2x er uåbnede og 1x er brugt og uden emballage. Microsoft WinXP Pro DA x/SP2c 1pk DSP OEI CD. Har stået på lager længe og fungerer umiddelbart. Oprydning. +MOMS
Varmeblæsere 2 stk ubrugte.
3 bts. Charmes Chambertin Grand Cru, Faiveley 2019 A (hf/in). Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Svejsehjelm med speedglas i model Flame. CE godkendt og med batteri drevet af solceller. Justerbar forsinkelsestid på ned til 0,1 sek. Ubrugt.
Drikkevarekøler på hjul, perfekt til havefesten. Samlet men ubrugt, uden emballage.
13 stk Foldeborde 180 x 75 cm, i metal og plast, med Brugsspor
1911. Prøvetryk i violet farve. Utakket fireblok på gummieret kartonpapir [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
20 stk Led vokslys med timerfunktion højde 24,5 cm ø2 cm, ubrugte i kasse
BUDT 18750,- DKK
SPRØJTEPISTOL til 220 volt, 1650 watt. Ubrugt.