Lukker 28/11-2024 09:25:00
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Jacobsen T Jacobsen TR 3
BUDT 26500,- DKK
Tabriz tæppe, Persien. Klassisk medaljondesign. Flot kvalitet, konturer med silkeluv. 21. årh. 394×296.
GRYDE/PANDESÆT, 6 stk.
VÆRKSTEDSVOGN, Metallo, med 13 skuffer ( 10 skuffer er med værktøj). Høj model. Vognen har topplade/arbejdsbord i træ. Værktøjet ligger i formstøbt skum. Ubrugt.
Tæppe 160x230 cm. + tæppe 160x225 cm. (ubrugt)
Varmvandsbeholder Vaillant VIH S1250/4 aurostep plus. 250 ltr.60 cm i diameter.158 cm høj. Ubrugt.
1875. 4 øre, 56.tryk. Pladning med 186 forskellige positioner fra A- og B-arket repræsenteret. Pæn kvalitet. Ex. Lasse Nielsen [ 23 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Zero Turn Stella DZ 32 Daihatsu 3cyl diesel 35hk Timer 1096 Klippebredde 180cm Har været i drift frem til salg Mål B200cm H150cm L250cm
- Nye skivebremser. - Næsten ny plastikindlæg i kassen. - Mulighed for læssekamer Benalu Multirunner 113 - 60 m3
BUDT 178000,- DKK
IWC Armbåndsur af gulddouble. Mekanisk værk med manuelt optræk, kaliber 89. Præget rem med C-spænde af double. Ø 34 mm. 1950'erne. IWC-serviceæske medfølger.
Jens Risom (f. 1916, d. 2016) Sæt på fire stole af patineret eg. Sæder og rygge udspændte med flettet skind. Udført hos Knoll, 1940erne. (4)
Sauceskåle i stål ca. 135 stk + karstoffelskåle i stål ca. 136 stk. + kartoffelskeer ca. 100 stk. + sauceskeer ca. 50 stk