Lukker 28/11-2024 09:49:00
- C02 svejser med 7 ruller rustfri svejsetrå ABC Lorch - Saprom 905
BUDT 3100,- DKK
Ib Eisner (f. København 1925, d. 2003) Efterårslandskab. Sign. Ib Eisner. Olie på lærred. 31×61. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Betjeningsplade Geberit sigma 50. Røgfarvet/krom. Glasoverfalde. Støbt zink/glas. Bredde 24,6 cm, højde 16,4 cm, dybde 1,4 cm. Ubrugt
FARUM. Stjernestempel på brevkort frankeret med 5 øre, Chr. 9. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Her er muligheden for at slippe for ventetid på ny maskine og omkostninger på montering af ekstraudstyr og evt opstartsproblemer og nedetider. Alt er lavet ordentligt og blevet vedligeholdt. En maskine der bare vil arbejde. Klar til at arbejde fra dag et!! Meget flot og velholdt maskine. Mulighed for tilkøb af GPS anlæg til en merpris på 200.000kr udover budsummen. Maskine med mange options: 800kg vægtklods monteret. DC2 styring på Encon EPS Sugepumpe Stor lyspak Takeuchi TB290-2 - Minigravemaskine / mini excavator 8 ton - Rotortilt
BUDT 501500,- DKK
Helvig Kinch (f. København 1872, d. Hellerup 1956) Høstlandskab. Sign. monogram. Olie på lærred. 77×61. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
. Furukawa F15 - Til 1,5-2,0 t gravesmaskine / For 1,5-2,0 ton excavator
Island. 1876–2013. God samling i 2 tykke indstiksbøger med bl.a. mange gode Konger og Provisorier samt komplet sæt HOPFLUG ITALIA i ubrugt kvalitet, signeret. Komplet sæt altinget Tjeneste både stemplet og **/* kvalitet osv osv. Bør ses! [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Slik automat/kran + King Louie + Disney Mickey bride spil, ubrugt
1906. Spændende side fra gammel samling med flere gode prøvetryk mv. [ (*) ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×