Lukker 26/11-2024 12:00:00
66 stk. krukker
Ca. 170 ruller bog-plast (ubrugt)
Kähler (d. 1900, Keramikværksted, Næstved) Et par vaser af lertøj dekoreret med hhv. glaserede mønstre i grønt og sort samt med indridsede mønstre på lys bund. Sign. HAK. Udført hos Kähler. H. 21–21,5. Diam. 16. (2)
Står i 6230 Rødekro. Udhus trædør som måler 102 x 82,5 cm. D: 4,8 cm. Med nøgle. Brugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC Svensk TMFE 1241 500 kg løbe ABC Svensk TMFE 1241 500 kg løbekat
5 stk. Led-pærer, Philips + div. brochureholdere, skilteholdere
Parti div. handelsvarer bl.a. creme, dispenser, svævehylder m.v.
SPC og XPC remme
Våd/tør støvsuger, 20 liter, 2200 watt. HEPA filter. Ubrugt
BUDT 3300,- DKK
BUDT 121500,- DKK
1853. 4 RBS Thiele II, mørk rødbrun. Plade I. Mærke med knivskarpt og centrisk nr.stempel 67 på lille lidt plettet brev [ 1IIb ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×