Lukker 02/12-2024 11:30:00
Husqvarna FS400 LV Gulvsav. Årgang 2013 Serie no. 19166 Klinge 450 mm Honda motor Integreret vandtank Justerbart håndtag.
Afhentes: OC -4681 Herfølge, Denmark (via Google Maps)
DAEMO Beton hammer, til gravemaskine ca. 25ton. Visuelt gennemgået, der er brugsspor og afskalninger som ved brugt materiale. Funktionsdygtig ved afmontering, opbevaret i hal de sidste år.
1864. 4 sk. rød. Pragtfuldt brev fra GLOSTRUP 20.11.1867 TIL Kjøbenhavns Amtsraad, annulleret med eksemplarisk STUMT STEMPEL [ 13 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 330,- DKK
Kaffemaskine Daalderop Professionel 25, med tappehane, til 25 kopper, 220V, i transportkasse
2 bts. Champagne Blanc de Noirs “Les Maillons” Extra Brut, Ulysse Collin A (hf/in). Base 2018 Deg. 2022
To “dobbeltriflet”potageskeer af sølv. Forskellige mestre. 19–20. årh. Vægt ca. 345 g. L. 37,5–38,5 cm. (2)
Papir/karton 10 pk med 250 stk i hver
3 Stk. Stråtækte toppe. Kan eventuelt bruges som tag, Til indkørsels piller, eller til foderhuse for vildt. Mangler toppe afdækning. Vil se helt vild godt ud med kobber afslutning. Kun fantasien sætter grænser for anvendelse.
Antik drejebænk. Alt virke ABC Ubekendt - Drejebænk / Drehmaschine / Lathe
Jens Birkemose (f. København 1943, d. 2022) Uden titel. Sign. J. Birkemose, 12/95. Litografi i farver. Lysmål 64×98. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
KONUS BORESÆT, Onex.
5 stk Lyskæder 10 mtr. Samt 2 stk Lyskæder 6 mtr. Alle med Hvide pærer