Lukker 24/11-2024 19:00:00
PERSONBIL,CITROËN C3 PICASSO 1,6 HDI 110 . 1st Indreg: 28-05-2010 . Synet: 04-07-2022 . Km-tæller viser: 178383 .
HULSAVSÆT til beton mv. 40, 65, 80, 100, 120 mm med SDS adapter. I alukuffert. Ubrugt.
BRØDKNIV udført i 73 lags pulverstål. Smedet efter Damaskus metoden, hårdhed 62-64 HRC. Knivblad 21 cm, super skarp og holdbar. Skæfte udført i oliventræ. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto
Mål: 200x110 cm
Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010) “Le Pyjama rayé”. Sign. Corneille 86; sign. på bagsiden Corneille med titel og årstal. Akryl på lærred. 50×70. Proveniens: Privatsamling, Tyskland. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
5 stk Metal sofa borde, ubrugte i kasser
Jon Gislason (f. Ry 1955) “Træet ved Gudenåen”. 1998. Sign. J.G. 98. Olie på plade. 123×112. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
50 stk EUR Paller i fornuftig stand
-1 palle med fabriksnyt vinyl gulv 73,92 m2. -Bastion wideplank vinyl gulv -Dette lot er i farven Lys Eg -Hver stav måler 8 x 228 x 1840 mm, -Gulvet har et slidlag på Slidlag 0,6 mm -Gulvet er vandfast, og det kan lægges uden brug af dampspærre. -God gangkomfort og trinlydsdæmpning -et ekstremt slidstærkt gulv -Nemt at lægge pga. G5- kliksystemet -4-sidet mikro-fas - Gulvet kræver ikke anden vedligeholdelse end vask -3D overflade med livagtige og mærkbare træmønstre -gulvet har et meget livagtigt udseende. Sælger tilbyder at være behjælpelig med at arrangere transport med ekstern transportør. evt. transport afregnes direkte med sælger. Sælger kan læsse objektet.
MULTIMEDIE til bl.a. VW Passat, Golf og Touran, Seat, Skoda Octavia, Fabia, Rapid mv., Android, mirrorlink, håndfri tale og 9" touchskærm. Inkl. GPS antenne og canbus integration. Ubrugt.
Preben Fjederholt (f. Esbjerg 1955, d. 2000) “Parklandskab”, 1994. Sign. på bagsiden Preben Fjederholt med datering. Olie på lærred. 100×120. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
C. Hornung-Jensen (f. København 1882, d. sst. 1960) Parti fra Store Dyrehave, Hillerød. Sign. C. Hornung-Jensen 52. Olie på malepap. 24×33. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.