Lukker 04/12-2024 18:00:00
Parti store toppe, 32 til 80 mm, alle på pallen
Afhentes: På Lene Haus Vej 2, 7430 Ikast (via Google Maps)
2 store kasser med Anders And blade i samlemapper. Årgang 1991-1998, med diverse huller i årgangene - se her liste. Brugt, fremstår i fin stand. MOMSFRI
1 hydr. Cylinder ubrugt, 80x40x 660 total
MINI WiFi KAMERA Full HD 4,5 cm Ø. Opkobling til mobiltlf, tablet, PC mv. IR dioder til natvisning. Ubrugt.
Ca. 25 stk. Magni hylder (minus skruer) (oplyst udsalgspris pr. stk. 399,95 kr.) (ubrugt)
-Har 3 skovl Liebherr R914 Compact Litronic - 17,5 ton - 3 skovle / With 3 buckets - Rotortilt
BUDT 480000,- DKK
Merete Barker (f. Birkerød 1944) Uden titel. Sign. Merete Barker - 84. Olie på papir. Bladstørrelse 76×64. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Povl Klarlund Solitaire diamantring af 18 kt. hvidguld prydet med brillantslebet diamant på ca. 1.48 ct. Farve: H. Klarhed: VS. Str. 51.
1 ubrugte hydr. Motor for GMR, Stensballe
10 stk Hvide Stoflamper Ø ca. 50 cm, 220V
Billy Goat Løvsuger Model TR1304HEU
Glas service 23 dele. Kander, 12 farvede glas, skåle, Menu bordskånere, samt Cook and Baker termoskål med låg. Brugt. Fra dødsbo, salg for advokat. MOMSFRI
1 ubrugt gear 15:1 udg ø35