Lukker 04/12-2024 18:00:00
10 stk. Luftværktøj, skruemaskiner, popnitte
Afhentes: På Lene Haus Vej 2, 7430 Ikast (via Google Maps)
Værktøjskuffert med diverse værktøj og tilbehør. Ubrugt.
A-ramme
Udstyr: 125 l brændstoftank. Førersæde vægtfølsomt Radio. 5" touchskærm. LED kørelys. Kølergril i sort farve. Fartpilot med begrænser. Vognbaneassistent. Aircondition. Ny kobling, nye bremser, oliefilter skiftet. Årgang 2016 - Reg. 11/1 Fiat Ducato mjt 2,3 180
BUDT 45500,- DKK
Holger Drachmann (f. København 1846, d. Hornbæk 1908) Udsigt over Hammershus på Bornholm. Sign. H. D. 66. Olie på papir monteret på malepap. 24×28.
BUDT 9000,- DKK
85 par Børne strømper i ass farver/modeller i ser 31-34 ubrugte
12 bts. Château Cos d' Estournel, Saint - Estephe. 2. Cru Classé 2004 A (hf/in).
2 stk Træ Wienerstiger begge med 2 x 10 trin + Træstige
Märke: Okänt År: Okänt Tillverkningsnummer: Okänt Fäste: B27 samt Stora BM Bredd: 3,75 Plog som tidigare suttit på en väghyvel samt är omgjord för att passa hjullastare samt grävmaskin. Skick: Begagnad, inga kända fel.
85 par Børne strømper i ass farver/modeller i ser 27-30 ubrugte
140 HK traktor - Nyserviceret, alt olie og oliefiltre m.m. - Kun 5.774 timer. - Affjedret forakse John Deere 6820 - 6 ton
BUDT 182000,- DKK