Lukker 04/12-2024 18:00:00
Parti kryssfiner plader, ca 80x120 cm, de fleste er 5-8 mm tykke, stakken er 70 cm høj
Afhentes: På Lene Haus Vej 2, 7430 Ikast (via Google Maps)
PLADESAKS, Bato, 2 stk.
Poul Henningsen (f. Ordrup 1894, d. Hillerød 1967) “PH-2/1”. Ottearmet stammekrone med sortlakeret forkromet stel. Fatningshuse af zink, skærme samt bundskåle af matglas. Udført 1940'erne hos Louis Poulsen. Diam. 80. H. 60. Litteratur: “Tænd!”, variant gengivet og omtalt s. 195.
10 stk. tracker. Virker via bluetooth på telefon. Flere funktioner, du kan f. eks. Få trackeren til at bippe eller finde den via en "radar" på telefonen. Rækkevidde op til 10 meter inden døre, 25 meter udendørs. 5 stk. sort og 5 stk. hvid leveres. Ubrugte
5 stk Metal sofa borde, ubrugte i kasser
2 i 1 pumpe: 160 m3 / timen med 16 bar eller 320 m3 / timen med 8 bar. EX-Ar KSB FPL100/2 2 in 1 pump: 160 m3 / hour with 16 bar or 320 m3 / hour with 8 bar
BUDT 29500,- DKK
Står i 6230 Rødekro. BMF kamsøm. 6,0 x 60 mm. 6 stk. uåbnet kasser med 250 stk. i hver. 1 kasser er der brugt af. Ubrugt. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Albumfront. “Weltreise - Postkarten-Album”. Pragtfuld gammel albumfront i Jugendstil (32×40 cm.). Monteret i skifteramme 40×50 cm. ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Christian V, 4 mark / krone 1677, H 68B, Sieg 35.2, Schou -, L.E. Bruun -, særdeles sjælden
Sigurd Swane (f. København 1879, d. Plejerup 1973) Kystparti. Sign. monogram. Olie på lærred. 35×56. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Bolt / Punktsvejser HBS CD 1501, 230v, med kabler + kasse med udstyr