Lukker 04/12-2024 18:00:00
8 stk Luftværktøj, skruemaskiner, popnitte
Afhentes: På Lene Haus Vej 2, 7430 Ikast (via Google Maps)
Louis Vuitton “Alma” taske af lilla Epi læder med sølvfarvede beslag, to hanke, et lynlås rum med to indvendige lommer og lilla ruskindsfor. Hængelås og to nøgler medfølger. H. 31 x B. 39 x D. 20 cm. 2012.
Evgenij Klenø (f. Nykøbing Falster 1921, d. København 2005) Landskab med personer. Sign. Klenø. Olie på lærred. 62×52. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
gevindværktøj, også nyt og fingevind
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Kel-Berg Tip trai Kel-Berg Tip trailer
BUDT 36500,- DKK
NAKIRIKNIV, 18 cm knivblad. Udført i 67 lags Japansk Damaskus stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte i rosentræ. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto.
Mål: 200x60x95 cm Uden indhold
Radiator Purmo, 3 stk 60 cm høj og 160 cm bred tredobbelt med lameller, 2 stk 60 høj og 200 cm bred, tredobbelt med lammer. Skader kan forekomme. Ubrugt
KABELRULLE, Midori Japan, 50m.
17 visninger
Ca. 50 stk Klapstole i transportbur, med Brugsspor