Lukker 04/12-2024 18:00:00
Skylotec Seal Pac, Nedfirings og Redningsudstyrs sæt, i rygsæt taske, med løftefunktion Milan 2,0, 150 m rep, seler, låse, karabinhager mm. Udstyret er nyt, med vejlednings manual, expyre date år 2036, dette sæt er udpakket pga fotos.
Afhentes: På Lene Haus Vej 2, 7430 Ikast (via Google Maps)
1891. Russisk type, 1 rbl. brun/orange. LUXUS-stempel TAMMERFORS 15.XII.04 [ 45 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
MIG-SVEJSER,MIGATRONIC. Ikke afprøvet.
Står i 6740 Bramming. 6 x Ubiquiti Unifi Cloud Key. Uåbnet. Oprydning. +MOMS
Står i 6780 Skærbæk. Fjedrehavre til hest. 2 delt. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
6 stk. håndklædestænger, Geesa længde 30 cm MESSING
5 STK. Knivsæt med 6 dele. Ubrugte
ALU FÆLGE / VINTERDÆK. 4 stk. Autec fælge / Goodyear dæk str. 215/55 R 18. ET49.
Peder Evald Madsen (PEM) fugleskulptur. Den er i keramik og består af 8 stk. sammensatte fugle. Den måler H: 24 cm. L: 38 cm, B: 28 cm. Der mangler et stykke af halen på den ene fugl, samt evt. en figur – se billederne. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
16 visninger
Spillet er bygget op på stålramme, der er fastgørelseshuller hele vejen rundt. Spillet er med egen hydrauliktank og pumpestation, spiltromle er monteret med hydraulikmotorer. uden hejse wir Schies Defries 5101
BUDT 20000,- DKK
Canon PIXMA TS8251, print lab fotos hjemme. Ubrugt, i original emballage. MOMSFRI
Bambushylde med åbne skuffer i mål 30x18x81 cm, ubrugt i kasse