Lukker 04/12-2024 18:00:00
Afhentes: På Lene Haus Vej 2, 7430 Ikast (via Google Maps)
Knivslibestenssæt. Dobbeltsidet hhv. korn 500/3000 samt 1000/6000. (ubrugte i gaveæsker - MODELFOTO) + Wokpande 32 cm. Hybrid nonstick wokpande i høj kvalitet, tåler metalredskaber, 3-lags bund. Også til induktion og opvaskemaskine (ubrugt - inkl. låg)
UGGERSLEV. Meget pænt stjernestempel på postkort frankeret med 5 øre, Frederik 8. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
KOKKEKNIV, 21 cm knivblad, udført i 67 lags Damaskus stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte af pakkatræ. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto
Glaskander 1,3l ca. 45 stk. i opvaskebakker
Michael Andersen vase med hjortemotiv, hvid glasur. Mål H21cm. Fremstillet hos Michael Andersen på Bornholm. (Krakeleringer i glasur). Brugt, fremstår i rigtig fin og hel stand. MOMSFRI
Super velholdt gaffeltruck. - Bemærk, har kun kørt 398 timer. - Har kun haft en ejer fra ny. - Har kørt på lille opvarmet lager, har altid stået indendørs. - Integreret lade Linde E 12/386 - Kun 400 timer / Has only 400 hours !
BUDT 90000,- DKK
324 store pakker skumstickers, så man kan lave et helt tema på væggen.
Løvblæser/suger med to-takt motor. 45 liter opsamlingspose. Ubrugt.
DÆK/FÆLGE. 4 stk. Bridgestone str. 245/70 R 16.
SVEJSEHJELM "Eagle" med automatisk nedblændning, justerbar. Ubrugt.
2 par designer solbriller fra EYE Copenhagen, ubrugte
Ege tæppefliser - 3 kasser af 3 forskellige modeller. 2 kasser af Epoca Knit ECT350 af 5,069 m2. 1 kasse af Contra ECT350 af 5,069 m2. Total 3 kasser og ca. 15,2 m2. Ubrugt og restparti, i original emballage + MOMS