Lukker 04/12-2024 18:00:00
6 stk Luftværktøj + luftpistoler + power stang til diverse
Afhentes: På Lene Haus Vej 2, 7430 Ikast (via Google Maps)
METALDETEKTOR. Med vandtæt søgehoved og teleskopskaft. Kan adskille jern og stål fra sølv og guld. (Ubrugt)
6 bts. Château Lafite Rothschild, Pauillac. 1. Cru Classé 2002 A (hf/in). Sourced from a temperature controlled cellar
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Portafill 200 Portafill 2000CT
BUDT 193000,- DKK
Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010) “Le grand oiseau familier”. Sign. Corneille 77, E/A. Radering. Bladstørrelse 76×56. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
1918. Chr. X, 60 øre brun/mørkultramarin. 3 stk. 60 øre i nuancer inkl. mørkultramarin. Alle i postfrisk kvalitet. [ 107b ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Gucci “Dionysus Bloom” taske af brunt monogram kanvas prydet med grønt og lyserødt blomsterprint, sølvfarvede beslag, dobbelt kædehank, en forlomme, to rum opdelt af en lynlås lomme og lyserødt ruskindsfor. H. 18 x B. 28 x D. 9,5 cm.
Kroghejs vog Hvamø 26 67 SKT - Kroghejs vogn / Hook lift carriage
BUDT 74000,- DKK
130 vibrationsdæmper 6mm gev.
5 stk Gasvarmeovne med regulator