Lukker 04/12-2024 18:00:00
16 stk Alutrappe Trin, 65,5 x 15 cm, med gevind huller i ender
Afhentes: På Lene Haus Vej 2, 7430 Ikast (via Google Maps)
Henry Rosengren Hansen Fritstående skrivebord af palisander, front med to skuffesektioner med hhv. to og fire skuffer samt en udtræksbakke i venstre side. Model 52. Udført hos Brande Møbelindustri. H. 72. L. 180. B. 80. Litteratur: Mobilia nr. 100, november 1963.
LED pejs + huse med led lys + julesokker + kasser med julekugler, ubrugt
Eglo loftlamper sort med kobber, 3 stk. Små skader kan forekomme. Ubrugt.
Står i 6780 Skærbæk. Reb, strik og tentorpæle. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
1839. Brev fra København til Mandal i Norge. Sort enringsstempel KIØBENHAVN 20.10.1839 [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
VAREBIL, VOLKSWAGEN GOLF 2.0 TDI BMT 150 Variant DSG6. 1st. Indreg: 12-07-2016. Synet: 25-09-2022. Km-tæller viser: 244671.
BUDT 21500,- DKK
6 stk. håndklædestænger, Geesa længde 30 cm MESSING
Ubekendt design Sæt på fem barstole af udskåret træ. H. 70–71. (5) Proveniens: Tarm Rådhus.
1926. Prov. 10 kr/50 aur, lillarød. Stemplet. Attest Grønlund [ 1129 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×