Lukker 04/12-2024 18:00:00
3 stk 5 kg Brandslukkere + lille brandslukker + 2 brandtæpper + Øjenskyld
Afhentes: På Lene Haus Vej 2, 7430 Ikast (via Google Maps)
Med fødekasse (se billeder - fødekassen er gul) - man lader fødekassen stå åben i bunden - og så fodre den båndet i korrekt hastighed, så båndet ikke bliver for tungt. 12 sektioner med en totallængde på 150 meter! 268 cm bred inklusiv gangbro Rulmeca trommel motor 132 KV 2,5 m/s Varmgalvaniseret og overdængning. Band type 1200mm 630/4 6+2 Skal bruge 12 til 14 lastbiler til transport da hver del skal bruge en lastb Rulmeca 800HD - Fødekasse og 150 m bånd (2,5 m/s) / Feeder box and 150 m conveyers (2,5 m/s)
BUDT 25000,- DKK
Soundbox 8´´ – LED-lys og Mikrofon perfekt til karaoke, ubrugt i kasse
Med fjernbetjening. Caprari X-ROT Med fjernbetjening / With remote control.
BUDT 30500,- DKK
Container som er ombygget til pavillion med frokoststue, bad og toilet. Kan læsses op med kroghejs. ABC Container pavillion
40 stk terrassebrædder af lærk, douglas, fyr eller gran 28x120x2100mm. Ubrugt, har stået udenfor i længere tid.
6 bts. Château Montrose, Saint - Estephe. 2. Cru Classé 2016 A (hf/in). Owc.
Mål: pr. fag: 150x40x200 cm Uden indhold Køber nedtager selv
8 stk. knager - udformet som æbler med 3 stk. kroge. I krom og måler H: 12 cm, B: 6,5 cm. Ubrugte, +MOMS
Kinesisk medicinskab/skuffedarie, Yaoxiang, af zitan, invendigt med otte skuffer med små trækhåndtag og hjørnebeslag af messing. 18. årh. H. inkl. håndtag 15,5 cm. B. 27,5 cm. D. 19,5 cm. Provenance: The property of a gentleman.
Flot trailer med rampe. Kasse til opbevaring foran. Lorries TMP 35
BUDT 26000,- DKK
Entre møbler eller brug dem på værelset, i stuen el. lign. Halvbord i eg med hylde. Mål: 71,5 cm, B: 86,5 cm, D: 40,5 cm. Lille almuemalet kommode med udskæringer. Mål: H: 76,5 cm, B: 68,5 cm, D: 36 cm. Brugte, dermed brugsspor. MOMSFRI