Lukker 04/12-2024 18:00:00
4 Arbejdslamper + håndlampe + 220 v forlængerkabel
Afhentes: På Lene Haus Vej 2, 7430 Ikast (via Google Maps)
1 hydr. Cylinder ubrugt, 90x50x500 ca., total 90cm
Et par kandelabre af forgyldt bronze og grønbroget marmor, hver med stamme i form af kvinde med tre lysarme. Empire form. 20. årh. H. 44,5. (2)
Ubekendt billedhugger, 20. årh. Organisk form. Usigneret. Delvist poleret fedtsten på sokkel af granit. H. 46.
Ca.108 stk Fyrfadstage model Åkande H 4 cm
2 st mycket kraftiga Gafflar - Tjocklek ca 10 cm - Länd ca 160 cm - Höjd ca 100 cm - Förmodad kapacitet ca 20 ton - Axel för fastsättning finns och ingår men är ej med på bilder Lasthjälp finns att tillgå mot ersättning men måste bokas i god tid innan upphämtning
4 stk VIP Stander med 1,5 Rødt tov + en stander uden tov, med 25 meter Rød løber
STØTTESTATIV for rørskæring og rørbukning.
“Peters Jul” bestående af ni tallerkener og to fade samt julestel med fem tallerkener, fem stager og 10 krus. Dekoration af Johan og Pietro Krohn samt Henrik Wiberg. Royal Copenhagen. (31) .
20 stk. 12v batterier, 7,2 ah, 15x6,5x9,5 cm, ubrugte, exp. Date 2027
Fabriksny 8 KW luft til vand varmepumpe Kaisai KHC-08RY3-B, med monoblock system hvor kølemidlet er fuldstændig integeret i udedelen og forbindelsen til indedelen er vandbåren. Kaisai er keymark certificeret der bekræfter produktets høje standarder. Betjening med WIFI trådløs netværk og app. Pakket i transportkasse. Nem montering og enkelt vedligeholdelse. Se vedhæftet pdf. Model KHC-08RY3.