Lukker 04/12-2024 18:00:00
Vinkel Gearmotor, 380v, 4,0 kw elmotor
Afhentes: På Lene Haus Vej 2, 7430 Ikast (via Google Maps)
Basta isfjerner 12 stk a 500ml
Royal Copenhagen Bambi. Nr. 2609. 1. sortering. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI.
Odd Moe (f. Oslo 1944) “Kokon II”. Sign. med titel på bagsiden. Olie på lærred. 120×105. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Ole Lynggaard (f. 1936) Armbånd af sort snor prydet med lille vedhæng af 18 kt. guld i form af slange. L. ca. 17–22 cm. Smykkepose medfølger.
BUDT 1750,- DKK
ADAPTORSÆT til toppe, 8 dele.
Fabriksny 16 KW luft til vand varmepumpe Kaisai KHC-16RY3-B, med monoblock system hvor kølemidlet er fuldstændig integeret i udedelen og forbindelsen til indedelen er vandbåren. Kaisai er keymark certificeret der bekræfter produktets høje standarder. Betjening med WIFI trådløs netværk og app. Pakket i transportkasse. Nem montering og enkelt vedligeholdelse. Se vedhæftet pdf. Model KHC-16RY3-B.
Køkkensakse udført i rustfrit stål. Universalsaks, 22,5 cm samt fjerkræsaks, 26 cm. Skarpe og holdbare. Ubrugte i gaveæsker. Modelfoto
Simon Gate (f. 1883, d. 1945) Pokal af gråtonet glas. Graveret med motiver i form af neoklassisistiske figurer og ornamentik. Sign. Orrefors, Gate 151, 27.E.G. Formgivet 1928. Udført hos Orrefors, Sverige. H. 24,4.
Professionelt kokkeknivssæt, 9 dele i opbevaringstaske. Ubrugt