Lukker 04/12-2024 18:00:00
6 stk Transformere indput 230v, output 55-055, nye i kasser
Afhentes: På Lene Haus Vej 2, 7430 Ikast (via Google Maps)
Demo bil. - Bemærk kun 2.500 km. - 86V Batteripakke Lithium. 26kWh. - 85 km/t. - 220 km på 1 opladning. - Bevola frontskab med aflåst låger i begge sider. Den ene side udstyret med værktøjstavle og skuffe, den anden side med en inverter til produktion af strøm. - Hydraulisk tip funktion. - Blitzlys på tag. NB ! Firmalogo med mere er bortredigeret på fot Cenntro XT2 El-bil - Electric
BUDT 95000,- DKK
Sandblæser kabine, høj model, med tilbehør, handsker, pistol, ny og usamlet i org kasse
Er i god stan ABC 200 cm - KST - Automat tilkobling af hydraulik - Til 30-35 ton
BUDT 20250,- DKK
Fra lukket minkfarm, Rondini SPT 100 Spreder påhjul, til minitraktor / Atv
Rörsax BSV Lyftkapacitet: 500 kg
ubrugt motor 0,8KW
1864. Preussisk feltpostbrev fra Randers til Viborg 11.8.1864 [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 330,- DKK
8 stk lange gevindstænger 100 cm, M24
Kinesisk vase af porcelæn, firsidet, dekoreret i emaljefarver med blomstrende grene. Qianlong seglmærke, ca. 1900. H. 28 cm.
Kai Lindemann (f. København 1931, d. 2007) Landskab. Sign. Lindemann. Olie på lærred. 130×130. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Fendt 716 Vario Power. Senest synet 25. Juni 2024. Ca. 80% dæk hele vejen rundt. Front lift. Bag lift. Hydraulisk topstang. Luft udtag til trailer. Traktor med luftbremser. Vendegear. Lav timetal: 5932 - kan skifte da traktoren bruges af og til. Står opbevaret inde i maskinhus.