Lukker 04/12-2024 18:00:00
Affugter 230v, med kabel, kontrolpanel
Afhentes: På Lene Haus Vej 2, 7430 Ikast (via Google Maps)
2 stk sømpistoler 40 og 60 mm, i kuffert, ubrugt
60 par arbejdshandsker, Granberg 7114 Water Proof str. 11 (ubrugt)
Trailer med fartmåler. Er ikke testet. Se billeder for stand. Radar og fartmåler virker, men der mangler lys i nogle diod PHV Fartmåler 2
3 bts. Château Bélair-Monange, Saint-Émilion 1. Grand Cru Classé 2020 A (hf/in). Owc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
BUDT 1250,- DKK
Per Damm (f. 1929, d. 2008) Uden titel. Sign. Per Damm 62. Olie på lærred. 66×96. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Parti håndsprit (gået på dato) + ca. 120 stk. dekorations stråhatte + div. engangsbestik
3 stk Kabelruller
1895. 10 øre, UDEN VANDMÆRKE. Stemplet eksemplar. Attest Lasse Nielsen. [ 35B ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Poul Anker Bech (f. Taars 1942, d. 2009) Pilot. Sign. Bech. Olie på lærred. 120×138. Med kurvet venstre kant. Proveniens: Dansk privatsamling. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.