Lukker 04/12-2024 18:00:00
På 2 paller, Parti Hydr. Slanger med fittings, koblings ender lige og bøjet, 3/4 tommer, 1 tommer, 1 1/2 tommer, flere slags, se fotos.
Afhentes: På Lene Haus Vej 2, 7430 Ikast (via Google Maps)
4 stk VIP Stander med 1,5 Rødt tov + en stander uden tov, med 25 meter Rød løber
Yoshitomo Nara (f. Hirosaki 1959) “Too Young to Die”, 2002. Tryksign. Polykromt glaseret keramisk askebæger. Udgivet hos Bozart. H. 3. Diam. 25,5.
Ravhalskæde prydet med talrige polerede ravperler og lås af gyldent metal. Perlediam. ca. 7–20 mm. L. 65 cm. Æske medfølger.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Montabert 200 kg - For 2-7 ton mask Montabert 200 kg - For 2-7 ton maskine
Ebel Sportwave af 18 kt. guld og stål, ref. E6187631. Quartz værk med datovisning. 1990'erne. Integreret lænke af stål, omkreds ca. 17,5 cm. Ø 36 mm.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Terex TC22 - Minigravemaskine / mini excavator 2 Terex TC22 - Minigravemaskine / mini excavator 2 ton
BUDT 87000,- DKK
Dansk snedkermester, Otto C. Jensen Sofabord opsat på tre kølleformede ben af mørkbejdset ask. Cirkulær plade ilagt polykrome mosaikker med motiv i form af kvinde. H. 53. Diam. 75.
36 stk Banquet stole sort betræk med guld prikker, kraftig polstret i sæde og ryg, Stabelbar