Lukker 04/12-2024 18:00:00
21 Kasser Galv. Bolte med 40 stk i hver, M 16 x 150
Afhentes: På Lene Haus Vej 2, 7430 Ikast (via Google Maps)
Varmeblæser 1 stk, Sonniger Gaurd, elektrisk varmetæppe 14 kw, bredde 205 cm x dybde 37 cm x højde 25 cm. Ubrugt og er i original emballage
Inkl. 3 pk. Papir
2 bts. Château Cos d' Estournel, Saint - Estephe. 2. Cru Classé 2016 A (hf/in). Owc.
IdaT rygsæk 25 stk. med logo
Stjernestempler. 4 postkort med julemærker og stjernestempler. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
28 dunke destilleret vand á 10 liter (ubrugt)
Heriz tæppe, nordvestlige Persien. Medaljondesign. Ca. 1940–1950. 184×141.
Lauritz Jensen (f. Viborg 1859, d. København 1935) Legesyge løveunger. Figur af porcelæn, dekoreret i underglasurfarver. 1274. Dahl-Jensen. H. 18 cm.
BUDT 10750,- DKK
Svenske pap ABC Narko 2PP3-AL18EJ/HP / - 365
BUDT 31500,- DKK
Bolt med stjerne M 6 x 16, 250 stk.
SLAGNØGLE, Boxer SR-022.