Lukker 03/12-2024 10:45:00
Sållduk Modell: 2000x900 Rostfri Antal & storlek: 20# 6st rostfria 9# 4st rostfria 2st 2x10 rostfria Övrigt: Se bilder för mer information om objektet och dess skick
Afhentes: Heby, Sweden (via Google Maps)
4 stk. 20" alufælge til Audi med 295/40 R20 dæk på. Dæk trænger til udskiftning. Men fælgene er pæne. Trænger til rengøring. Audi Fælge med 295/40 R20 - 4 stk.
1944. 3-stribe med fejl i trykket. manglende blå farve. [ ** * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
12 bts. ½. Château Marquis d' Alesme Becker, Margaux. 3. Cru Classé 2020 A (hf/in). Owc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Ejler Bille (f. Odder 1910, d. Ørby 2004) Seks koldnålsraderinger, tre digte af Henrik Norbrandt. Mappe med seks litografier. Sign. Ejler Bille 90, 41/100. Udgivet hos Brøndum forlag. Litografier i farver. Bladstørrelse 38×32. Uindrammet Litteratur: Nikolajsen & Moestrup nr. 94–99. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Dansk design DSB hattehylde af forkromet metal med over- og underliggende hylde. H. 24,5. B. 190. D. 40.
Lite brukt Metos konveksjonsovn, 400Volt med stativ selges.
Står i 6230 Rødekro. 4 stk ældre indvendige trædøre med karm. 2 stk. hvide, som måler 199 x 79,5 cm. D: 10 cm. 2 stk. hvide som måler 209,2 x 89,5 cm. D 13 cm. Brugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Caterpillar C7.1 motor. Har max kørt 10 timer, så fremstår som ny.
CYCLONE STØVSUGER, Royalty Line.