Lukker 05/12-2024 09:00:00
Ingen beskrivelse
Afhentes: CT - 8762 Flemming, Denmark (via Google Maps)
VAREBIL, RENAULT MASTER 2.3 dCi S&S 180 Chassis T35 L3. 1st. Indreg: 25-06-2021. Synet: 10-06-2021. Km-tæller viser: 204876.
BUDT 26000,- DKK
C. Lundbæk Tre-personers sofa med stel af eg, betrukket med grønt uld. 1940'erne. L. 209.
Akvarium. Ca. 300 liter. Med diverse udstyr. Heriblandt: pumpe, filter, mm. 100 x 40 cm. 45 cm i højde. Har stået længe, og trænger til en rengøring. Og der tages forbehold for fejl og mangler. MOMSFRI
Grønland, Den Kgl. Grønlandske Handel, 1 kr 1911, No. 7492, Oscar Wesche / Munch, Sieg 50, Pick 6, papirrevne ved højre margin samt limrester på revers
36 stk. håndklæderinge i børstet stål (ubrugt)
ARBEJDSBORD med udruller stativ.
KWSM-12IR32HF
Ubekendt maler, 19. årh. Buskroser og liljer. Sign. Alma Evers 1881. Olie på lærred. 83×70.
“Flora Danica” skål af porcelæn, dekoreret i farver og guld med blomster. 3504. Royal Copenhagen. Diam. 23 cm.
Kæmpe værktøjsvogn i virkelig lækker og kraftig kvalitet, skuffer med glideskinner, gummi indlæg og softclose, gasdæmper i toppen og lednings gennemføringer på bagsiden. Øverste kasse er aftagelig. Måler 166 høj, 107 bred, 46 dyb.
27 dunke Detergente Desodorizante Biologico á 10 liter (ubrugt)